+90554 800 59 00
trende
trende

Gaziantep Güneş Enerjisi Kış Bakımı

Gaziantep Güneş Enerjisi Kış Bakımı

Gaziantep güneş enerjisi kış günlerinde, soğuk havalarda çok sık arıza vermesi sebebiyle sizlere gerekli hizmeti vermek eçin kolları sıvadı. Gaziantep güneş enerji adına tüm gerekli belgelere sahip olmakta birlikte Kosgeb’in katkısıyla gücüne güç katıyor. Gaziantep’te sizlere daha iyi hizmet vererek elinden gelen herşeyi yapmaya hazır. Sizlereze bir telefon kadar yakın olan Aksoy Solar Güneş Enerji Sistemlerini mutlaka arayın.

09 Ocak 2017
8.658 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. Sakup dedi ki:

  Slm arkadaşlar benim güneş enerjisi bin camlarında buharlaşma oluyor her ikisindede suyu ısıtmıyor 1haftadır sucu getirdik hava almış dedi panellerin içindeki suyu boşaltıp havasını aldı ondan sonra vanayı açtı su yavaş yavaş doluyorken paneldeki 4 tane lastik tapanın 3 kapattı 4 cü tapadan yavaş yavaş sıcak su gelmeye başladı neyse havasını aldı Onur’da kapattı bugün tam gelmez sıcak su dedi yarın kesin sıcak akar dedi aradan iki gün geçti hala su soguk akıyor nedeni nedir acaba teşekürler

  1. AKSOY SOLAR dedi ki:

   panel ara bağlantılarını kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz.

 2. Mehmet Kahraman dedi ki:

  Köy evimde kışıa girerken sıcak su güneş enerji sisteminin sıcak ve soguk suyunu ustanın tavsiyesi üzerine tahliye vanalarından boşaltıyorum baharda gittiğimde bir kaç tüp patlamış oluyor çaresi nedir

  1. AKSOY SOLAR dedi ki:

   merhabalar, çaresi boşaltmamaktır vakum tüplü güneş enerji sistemlerinde boşaltmaya gerek yoktur. iyi günler dileriz.

 3. Evren dedi ki:

  Güneşli hava var ama su ısıtmıyor azıcık ılık sadece ne yapabiliriz teşekürler iyi çalışmalar dilerim

  1. AKSOY SOLAR dedi ki:

   Merhabalar, bunun birçok sebebi olabilir panelleriniz tıkanmış olabilir 2 yılı geçmişse bakıma girmesi gerekir antifirizli sistemsi suyu takviye edilmesi gerekir veya hava yapmış olabilir bunlar ihtimaller bir teknik servis kontrol ederse daha sağlıklı olacaktır iyi günler dileriz.

   1. mustafa dedi ki:

    abim benim enerjim sıcak suyu kullandığımdan bi süre sonra depoda taşma olyor sebep ne okabilir

    1. AKSOY SOLAR dedi ki:

     basınçtan dolayı hava yapabilir yada 2. seçenek ise musluk(bataryanız) arızalanmış olabilir.

 4. Murat dedi ki:

  Böylelerin içindeki serpantin tam olarak Nasıl çalışır bağlantı ve çalışma prensibi ile ilgili bilgi alabilirmiyim?

  1. AKSOY SOLAR dedi ki:

   merhabalar, serpantin dediğimiz kavram eskiden kullanılan cidarların yerine kullanılan bir sistemdir. Genel olarak bakır borularla tercih edilen serpantinler ya güneş enerjisinden ısınan su ile kullanılır yada hali hazırda kullanılan merkezi sistemlerde ikisini kullanmak içinde çift serpantinli boylerler tercih edilmektedir. çalışma şekli güneş enerjisindeki ısınan su serpantin yani bakır boruların içinde dönerek boylerin içindeki suyu ısıtmaktadır. Merkezi sistemlerde de aynı şekildedir.

BİR YORUM YAZIN

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerjisi

solar enerji gaziantep

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerjisi fiyatları