+90554 800 59 00
trende
trende

Basınçlı Merkezi Sistem

Basınçlı Merkezi Sistem

Doğal sirkülasyon yardımıyla çalışan kapalı veya açık devre basınçlı sistemlerimiz, su kesintisi yaşanmayan veya takviyeli su imkanı eklenerek te ideal su kullanım imkanı sağlar. iç gövde 3 mm kalınlığında 304 kalite krom çelikten imal edilmiş ve bütün bağlantı parçaları pirinç ve 304 krom çelikten yapılmış olması uzun yıllar sağlıklı kullanım imkanı sağlamayıp pas derdi olmadan çürüme olmadan kullanılır.

Bakır kollektörler üzerinde bulunan yatay olarak konumlandırılmış depo dış kılıfı 304 kalite paslanmaz krom çelik ile kaplanmış içleri poliüretan köpük ile izole edilerek estetik bir görünüme sahip olmuştur.

Bölgelere göre farklı ekipmanlar ve sızdırmazlık parçalarına sahip olduğumuz için Türkiye’nin her yerine teknik ekiplerimiz tarafından kurulum ve montajımız sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra merkezi sistemi olup ta randıman alamayan müşterilerimiz sistemlerini de kontrol edip yapmaktayız. Bu tarz sistemleri her firma yapamamaktadır, önceliğimiz müşteri memnuniyetimizdir.

Basınçlı veya normal merkezi sistemler Türkiye’nin her iline montajı sağlanmaktadır.

14 Temmuz 2017
5.880 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Sebahattin öz dedi ki:

    Sayın yetkili şebeke basınçlı sistem güneş enerjisi kullanıyorum. Antifiriz doldurdum. Havasını aldım. Sıcak su akmıyor su ısınmıyor soguk akıyor

    1. AKSOY SOLAR dedi ki:

      antifiriz normal suya karışıyor olabilir iç dopo da delik mevcut olabilir.

BİR YORUM YAZIN

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerjisi

solar enerji gaziantep

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerjisi fiyatları