+90554 800 59 00
trende
trende

Basında Biz

Pazar Profilimiz

Bu sektörde evi güneş alan herkes müşterimizdir. Asıl müşteri kitlemiz güneş enerji sisteminin kurulumunu yapan kişiler ve su tesisatçılarıdır. Gaziantep ve güneydoğu Anadolu bölgesi Türkiye’de güneşi en fazla alan bölgemiz olduğundan ötürü bu bölgede %60 den fazla güneş enerji sistemi kullanılmaktadır. Yaş ve cinsiyete bakmaksızın başta Gaziantep olmak üzere Güneydoğu Anadolu bölgesinin vazgeçilmez olan güneş enerji sistemleri tercih edilmektedir. Gelir durumu normal seyreden her aile faydalanabilir.

 

Beklenmedik Durumlara İlişkin Öngörülerimiz

İnşaat sektörünün çoğalması bizim en büyük olumlu durumumuz.
Gaziantep‘de inşaat sektörünün azalması ve durması işleri kötü yönde etkileyeceğinden olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle inşaatın durmasına yönelik kampanyalar oluşturulabilir, eski güneş enerji sisteminin yerine yenisiyle değiştirilebilir, yeni ürün ve hizmet çeşitliliğine gidilerek müşteri kitlesini çekebiliriz.

 

Yer Seçimi ve Nedenimiz
Talep ve dağıtım olarak Pazar açısından en elverişli yer olarak merkez sayılır, ulaşımı çok kolay, çeşit ve maliyet olarak ulaşım olanaklarını düşünürsek çoğu kişinin yolunun üstü. Merkez bir noktada bulunduğu için firmamıza avantajı çok.

 

Müşteriye Ulaşım Kanallarımiz

Reklam, sosyal medya, çevre, kampanyalar, referanslar, birebir görüşmeler, katalog, broşür.

 

İş Akış Şemasımız

Pazar araştırması yapıldı,
Ürünün en uygun ve kaliteli olduğu yerden alındı,
İş yerinde gerekli teçhizatlar la yerleştirildi,
Ürün sergilenmeye hazır hale getirildi,
Satış durumunda.

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerjisi

solar enerji gaziantep

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerjisi fiyatları