+90554 800 59 00
trende
trende

Hakkımızda

AKSOY SOLAR Güneş Enerji Sistemleri adıyla 2001 yılında  Gaziantep ‘de Güneş Enerjisi imalat ve satışına başlayan firmamız En İyi Fiyat Garantisi, Zamanında Teslimat, Sorunsuz Güneş Enerjisi Montajı, ve %100 müşteri memnuniyeti sayesinde kurulduğu gün itibariyle müşteri portföyünü arttırmıştır. Bu sebeple Gaziantep Güneş enerjisi yapan yerler içinde en çok tercih edilen Gaziantep Güneş Enerjisi Firması olmuştur. Güneş Enerjisi denilince Gaziantep şehrimizde tek akla gelen firma olma yolunda ilerlemektedir.

 

Firmamız Gaziantep müşterisinin ihtiyacını zamanında ve %100 müşteri memnuniyeti ile karşılamayı kendine hedef edinmiştir. Gaziantep başta olmak üzere çevre iller ve Türkiye genelinde çok sayıda ev ve işyerlerinde kendi imalatımız olan Güneş Enerji Sistemleri kullanılmaktadır. 2001 yılında %3 olan pazar payını 2004 yılında %9’a 2008 yılında ise %16’a 2011 yılında %20’e ve 2013 yılında ise %26’lara çıkartan firmamız AKSOY SOLAR Güneş Enerji Sistemleri adıyla pazar payını %50 gibi yüksek bir orana çıkartmayı başarmıştır. Firma olarak bu başarımızın asıl sırrını “Kalite ve Müşteri Memnuniyeti” olarak söylemeliyim.

 

AKSOY SOLAR Güneş Enerji Sistemleri Gaziantep ve çevre illerde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kullanımın belli başlı ve bir çok sebebleri vardır. En belirgin nedeni ise ekonomik ve çevreci bir sistem olmasıdır. AKSOY SOLAR Gaziantep’te Güneş Enerjisi Sistemlerine 2000’li yıllar da başlayıp bu zamanlara kadar gelmiş ve müşterilerimizin bütçesine göre kullanım alanına uygun güneş enerjisi sistemleri üretimi yapan, aynı zamanda montaj ve teknik serviside üstlenmiş bulunmaktayız. Gaziantep’te en uygun fiyat da güneşle su ısıtma sistemine sahibi olamak isteyenlerin adresi AKSOY SOLAR Güneş Enerji Sistemleridir.

 

Gaziantep’te AKSOY SOLAR Güneş Enerjisi evlerde, otellerde, fabrikalarda, pansiyonlarda, iş yerlerinde ve şantiyelerde ilk tercih edilen Güneşle su ısıtma sistemleridir. Güneş enerjisi kullanım yeri ve kullanılan malzeme cinsi olarak farklılık gösterebilir. Özellikle son dönemlerde Gaziantep’te vakum tüplü güneş enerjisi sistemleri ilk tercih edilen sistem olmuştur. Bunun sebebi vakum tüplü güneş enerjisinde krom nikel (paslanmaz) sac kullanılmaktadır. Diğer bir kullanım nedeni ise ısıyı çok hızlı bir şekilde çekip suyu kısa süre içerisinde ısıtması. Vakum tüplü güneş enerjilerinin cam boruları silindir  yapıya sahip olması sebiyle güneş ışınlarının yaklaşık %100’ünü emmek suretiyle ısı kaybı olmamaktadır. Bu nedenle su çok kısa sürede kaynama derecesine ulaşmaktadır.

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerjisi

solar enerji gaziantep

gaziantep güneş enerjisi

gaziantep güneş enerjisi fiyatları